ניו מקסיקו

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- ניו מקסיקו

נכס למכירה בניו מקסיקו

ניו מקסיקו גובלת, במרחק קצר, דרומה עם מקסיקו; מזרחה עם טקסס ואוקלהומה; במערב זה גבולות עם אריזונה.

ניו מקסיקו היא מדינה בדרום מערב ארצות הברית. ליד קולורדו. הוא כולל את מדבר צ'יוואווה ואת הרי סאנגרה דה כריסטו. הבירה, סנטה פה, שנוסדה בשנת 1610, מפורסמת בספא היוקרתי שלה ובאדריכלות הקולוניאלית הספרדית. העיר היא גם מרכז של סצינת אמנות תוססת, של מוזיאון ג'ורג'יה אוקיף, המשמר את הציורים האיקוניים של האמן, ואת האופרה הפתוחה של סנטה פה, ומסיבה זו זה יכול להיות מקום טוב שבו מחפשים נכס למכירה בניו מקסיקו.

מדינת ניו מקסיקו, המכונה "ארץ הקסם" היתה המדינה ה -47 שנוספה לארצות הברית. זוהי המדינה החמישית בגודלה מבחינת גודל, אך למרות זאת האוכלוסייה היא רק 36 בארץ. ישנם שלושה הסתייגויות הודיות אמריקאיות ו -19 פואבלו.
הכלכלה תלויה במידה רבה בצבא האמריקאי. ישנם כמה בסיסי צבא חיל האוויר ומתקנים אחרים כגון בדיקה שדות תמרון שדות בדיקה. ניו מקסיקו היא גם ביתם של מעבדות טכנולוגיות רבות.
לאחר שנכנסו לאיחוד בשנת 1912 כמדינה ה -47, ניו מקסיקו שומרת כיום על מספר רב יותר של ארצות הברית. המורשת התרבותית של כמעט כל מדינה אחרת. הודות זה המורשת הספרדית מוצק, אוכלוסיית ארץ הקסם הוא יותר מ 46% היספני, האחוז הגבוה ביותר במדינה, עם עוד 9% מזוהה כמו יליד אמריקאי, השלישי אחוז הגבוה ביותר בארה"ב. 36% מקסיקנים חדשים מדברים בשפה שאינה אנגלית בבית, שהיא שנייה רק ​​לקליפורניה, והמדינה היא רק אחת מארבע מדינות מיעוט בלבד יחד עם קליפורניה, הוואי וטקסס.

לא פלא אמריקאים רבים לא מאמינים ניו מקסיקו היא חלק של ארצות הברית בגלל ההבדלים שלה עם שאר ארצות הברית.

אם אתה ציד נכס למכירה בניו מקסיקו אתה יכול לראות את הבירה הציורית של סנטה פה ואת העיר המקסימה של Taos למשוך מיליוני תיירים מדי שנה לגלריות שלהם, מוזיאונים וכיכרות קולוניאליות. הם גם מגיעים עבור תשע המדינה סקי אתרי, כולל יעד הסקי העיקרי של עמק סקי Taos. עוד מועדף של המבקרים הוא המטבח החדש מקסיקני ייחודי של המדינה, הכוללת תירס כחול, אגוזי מלך, sopapillas, בשר advada ומעל הכל הפלפל הירוק.

המדבר העצום של ניו מקסיקו וצפיפות אוכלוסין נמוכה הופכים את המדינה למתקני מחקר בנשק גרעיני, כולל המעבדה הלאומית לוס אלמוס. לאחר מכן, ניו מקסיקו Sandia המעבדה הלאומית, עוד מתקן מחקר טכנולוגיה ביטחונית, ואת מפעל הניסויים לבידוד פסולת, האתר היחיד לסילוק פסולת גרעינית במדינה, נפתח בניו מקסיקו.

אפילו גבוה יותר הוא לוס Alamos, עם ריכוז גדול של מדענים ורופאים מחקר עובד בלוס אלמוס המעבדה הלאומית.

שוק הנדל"ן סנטה פה הוא בין היקרים ביותר בניו מקסיקו, למרות ערכי סנטה פה הם לא בין היקרים ביותר באמריקה כך שזה יכול להיות מקום מעניין מאוד עבור הנכס שלך למכירה בניו מקסיקו.

בתים פרטיים הם הסוג הנפוץ ביותר של לינה סנטה פה, חשבונאות עבור 57.16% של יחידות הדיור של העיר.

לעומת ניו מקסיקו, שיעור ההערכה השנתי האחרון של סנטה פה הוא מעל 90% של ערים אחרות וערים בניו מקסיקו.

דבר אחד חשוב מאוד לזכור הוא כי אלה הם שיעורי הממוצע של הערכה עבור העיר. השכונות הפרטיות בתוך סנטה פה נבדלות בפוטנציאל ההשקעה שלהן, לפעמים לעסקה גדולה.

שוק הנדל"ן Albuquerque הולך די טוב וזה מעניין עבור נכס למכירה בניו מקסיקו. למעשה, המספרים נראים טוב יותר מאשר בשנים קודמות. בשלב זה סביב 2,900 בתים על השוק Albuquerque. הפעם בשנה שעברה, היו 3,600.

גם אם הביקוש נכס למכירה בניו מקסיקו גדל, הביטחון לבנות אותם הולך ופוחת.

בעיקר בשל מחסור במלאי של מגרשים, חוסר כוח אדם, חוסר עץ זה קורה וכמובן הריבית משפיעה גם על זה.

אז לפני שמחליטים לקנות נכס למכירה בניו מקסיקו אתה צריך לשקול גורמים רבים.

  •  
    עוברים לניו מקסיקו. גולה וחי בניו מקסיקו

      אנו ממשיכים לנתח את המדינות היפות ביותר ביבשת אמריקה, איננו יכולים שלא להזכיר ארץ ייחודית מסוגה. כידוע, אמריקה היא מדינה שמקבלת בברכה קבוצות אתניות רבות, וזו הסיבה שאי אפשר שלא למצוא ממד משלה. היום החלטנו לנתח מדינה מלאה בהזדמנויות אך מעל לכל היכן ניתן יהיה להשקיע בשוק הנדל"ן בצורה מנצחת! הא ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 16994

מכירה שלושה חדרי שינה, ניו מקסיקו, Santa Fe, Santa fe, via de

2,269,238.38ILS
מכירה
שלושה חדרי שינה

334 m²
דירה מעולה למכירה
UNAVAILABLE
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB